News

Facebook

28. března 2011 v 20:34
Už nějakou dobu máme zprovozněný nový Facebook. Na starý se nikdo z nás nemůže dostat, proto máme nový :-)

Fan photo od Temari

20. března 2011 v 22:11 | Kadet
Pro radost Yakuze, vytvořila Temari tuhle koláž s Akatsuki. Jsme tam oficiálně všichni, takže se můžete pokochat skvělou prací a výběrem solidních fotek.
Děkujeme :)

Nové logo

11. ledna 2011 v 18:30 | Hachiko
No ... staré logo se mi nelíbilo a bylo dosti nevýrazné .... Proto jsem dostala velkou bojovku - po celonočním hledání vhodných prvků (ano .. opravdu jsme u noťasu strávily s Riuu od cca 1 hodiny ráno do 6 rána) ... a nakonec jsme se dohodly na pár prvcích, tak doufám, že se bude výtvor líbit .. Bylo to dosti o nervy a Riuu to věčně neschvalovala .... (prý ten drak je retardovanej .. XD a je top moc světlý, proto jsem udělala zázrak a to druhý je černý ak ulatý ! oslavujte mě !)


↓↓ NÁHLED ↓↓.

Ciel Phantomhive(zkouška)

6. listopadu 2010 v 20:13 | Hachiko
Konbanwa lidi ^^
No ... tákže Kuruka-chan si dneska přišla pro Ciela a hned ho musela vyzkoušet =D ale vážně jí to sekne ... ještě se musí sehnat paruka, to bude taky sranda ^^

Při té příležitosti  jsem ji musela vyfotit =3

Ciel

Milujeme e-bay ; D

11. října 2010 v 19:42 | Kuruka
Ahoj jehňátka,
přidávám jenom krátké, nadšené info o naší poslední aktivitě. Vzhledem k tomu, že jsme se jednomyslně dohodli, že budeme cosplayovat Kuroshitsuji (kdo nezná, musí vidět), začínáme shánět kostýmy. V tomhle směru nám  poslouží jedině e-bay, kde je k nalezení snad úplně všechno. (taková vetešárna, dá se říct)

Nákup nám zprostředkuje skvělá stránka czechebay.cz (jinak všichni členové našeho teamu důrazně odmítají dělat komukoli reklamu XDD) Jediný problém je s tím, že jejich formulář umožňuje objednat pouze tři položky najednou, takže asi budeme nakupovat poněkud častěji.

Každopádně.....prozatím jsme objednali:

Úžasný a...no prostě dokonalý cosplay Ciela. Fajnová bílá košile s netradičním střihem, černý kabátek s tradičními britskými knoflíky, perverzní černé kraťásky, mašle a vlečka. Pokud objednáte hned, dostanete jako bonus ještě klobouček a ručně vyráběné doplňky...... 

pod perexem fotešky

Nové rozložení!

10. října 2010 v 20:13 | Kadet
Dnes jsme sborově přiklusali do Smiřic, abychom dohodli nové věci na nový školní rok! Hurá!
Dostavili se všichni, kromě Somrlíka, který má Alzhaimera (má na návštěvě Němce), Lee, která byla zaražena rodiči a Mona, který je fíííí, faleko.
Taky bych chtěla přivítat novou, zatím jen externí členku Cherrie, že nám doplní prázdný prostor vzniklý po odchodu Yuu :).
A na čem se milovaná Yakuza dohodla... A kupodivu fakt dohodla??
Takže pro členy, kteří neměli tu čest - budeme se sházet každé pondělí od čtyřech hodin u Muzea a bude se natáčet. První sraz je příští pondělí, informace dostanete. Potom budou taky srazy o víkendech, ale to se bude domlouvat s Lee.

A pro lidi.

Yakuza hodlá konečně začít natáčet seriál End of Akatsuki. Bude na to ale potřebovat i další cosplaye, než už má a dala si předsevzetí, že každý měsíc natočí jeden díl (optimismus!). A protože jsou potřeba nové cosplaye, máme tu, kdo bude co dělat. Takže nové cosplaye z Naruta zní:
Riuu: Ino, Kakashi, Kimimaro
Hachiko: Kabuto
         Kuruka: Orochimaru, Kurenai
Kadet: Tayuya
Lee: Naruto
Somrlík: Shino
Mono: Gaara
Tiri: Neji
Ayume: Tsunade
Cherrie: Hinata

Ale nebyli bychom Yakuza, kdybychom neplánovali budoucnost. Potom, co doděláme cosplaye z Naruta se chceme vrhnout na něco nového. Proběhlo důkladné hlasování, kde se na třetím místě umístil Král Šamanů a Bleach, ty jsou v záloze. Druhé místo získali Pokémoni, z čehož byla celá Yakuza nadšená, takže je do budoucna možná budeme cosplayovat. Ale první místo bylo jednohlasně rozhodnuto a další cosplaye budou spadat pod anime Kuroshitsuji!
A máme rovnou rozdělené role!

Riuu: Sebastian
Hachiko: Grell
Kuruka: Ciel
Kadet: Madame Red
Lee: Ran Mao
Somrlík+Tirinwa+Ayume: Démoní trojčata
Mono: Meylene
Cherrie: Undertaker, Grell lidská verze

Takže se je do budoucna na co těšit. Jenom doufáme, že vše půjde podle plánu, když ne, nikdo se střílet nebude a jenom se zase vše přemorfuje. Takže se zatím mějte famfárově a ahoj XD.
Kadet

Dárek ^^

19. září 2010 v 20:16 | Kadet
Dostali jsme roztomilý dárek XD. Malý, roztomilý... Řídit bude ŠarYngan a Kuruka nám bude dělat navigátora a třeba s ním objedeme republiku a objezdíme všechny srazy, co budou! XD
Osobní Akatsuki kamion speciálně vytvořen pro Yakuzu.
Za tento skvost musíme poděkovat Etsuko, která podobné brm brm jezdící věci kreslí (tím byla myšlena auta a podobně.) Sice tvrdí, že se jí nepovedl Hidan, ale to nevadí. Všichni z Yakuzy vědí, že na Tirim není co zkazit ^V^.
Takže ještě jednou velký dík!

Akatsuki Power!

Špatné zprávy

6. září 2010 v 20:38 | KadetJaina
Nebojte se, cosplay sraz se neruší, to bych sem dala vlastní video s tím, jak páchám sebevraždu. Yakuzu zasáhlo něco horšího, z čehož nemá nikdo z nás radost. Nebudu tu vypisovat důvody, ty jsou jenom v našem okruhu a i tak skoro nikdo nic neví. Ale je to tak a bohužel to tak zůstane...
Yuu odchází z Yakuzy, natrvalo.
Což znamená, že přicházíme o Konan a o jednoho z milovaných členů. Pro nás je to jako pohřeb, ale nemůžeme nikoho nutit k tomu, aby zůstával, když nechce.

Jak jsem řekla, je to ztráta pro Yakuzu, je to ztráta pro rodinu a nedá se nic dělat. Jenom je to nutné říct hned a nahlas.
Doufám, že to neohrozí práci do budoucna. Ale budeme se snažit, aby ne...
KJ

Již se blíží

3. září 2010 v 19:59 | KadetJaina
Kuwabara

Jak jistě tušíte, alespoň někteří, cosplay sraz se mílovými kroky blíží! Nikdo z Yakuzy se ho nemůže dočkat.
Což mi připomíná - Yakuzo má milovaná, ještě musíme dodělat ty detaily a vězte, že 22 dní není dlouhá doba ;).
Všichni se těšíme na to, až se všichni dohrabete do HK a potěšíte zdejší obyvatelstvo vaší přítomností. Všichni se nás bojí už teď, natož 25., kdy nás bude v HK tolik. Nesmíte zapomenout hlučně zdravit civilisty :).
Upřímně pochybuji, že do té doby od nás něco přibyde, protože škola je jeden z mnoha vražedných nástrojů, se kterým se jistě potýkáte všichni. A pokud se jako Yakuza slezeme tak jen proto, abychom s platným finišem mohli říct - na cosplay sraz jsme definitivně připraveni!
A vězte, že budeme :).

Těšíme se na vás!
Zdar a Sílu!
Kadet

Úprava programu na sraz

8. srpna 2010 v 21:15 | KadetJaina
Kadet se hlásí se zprávou o cosplay srazu v září!
V prvé řadě - kdo ví, že pojede a ještě neodeslal přihlášku, posílejte na mail! (T.Kade@seznam.cz)
V druhé řadě jsme si s Tirim a Yuu pečlivě prošli trasu hlavních bodů programu a máme tu změny. Nic valného, ale aby bylo jasno XD.

25.9.2010

Sraz

3. srpna 2010 v 3:17 | Tirinwa
Srazík ^^

Čekejte menší změny v našem úvodním olánu co se srazu týče. Sice plán co a jak už máme téměř připraven, teď už jen zbývá projít město a vyznačit si cíle, kde se co bude odhadem dít. Narušilo nám statistiku jen to, Že si Mayumoi (Hachiko) na Advíku zlomila nohu a nevíme, jak na srazu bude pohybu-schopna, tak ji nejspíše udělíme spíše nepohybovou roli. Což scym způsoběm zjednoduší účastníkům jejich role při naší hře, tak maličko zkomplikuje práci orgů, ale co se dá dělat, počítat se holt musí se všemi nástrahami. Ještě se dohodne, jestli naše hra bude na počátku celého srazu, jakožto pokřtěn začátek nebo se to zjeví z čista-jasna někdy v průběhu. To vše závisí na studu či ochotě zúčastněným spolupracovat. Naše hra bude především spoléhat na splupracovitost všech členů jednotlivých družstev a jak mezi sebou budou vycházet. A to i tak, že se musí zapojit jak ti starší, nejzkušenější, tak i nejmladší členové jednotlivých skupin, přípandě ti méně-zkušení. Náš plán bude od toho, aby si nikdo nepřišel zbytečný.

Podpořte nás !

12. července 2010 v 0:14 | Hachiko
Ahojky XD
Tákže jsme zjistili, že nás Riuu přihlásila do soutěže XD
Výhrou jsou zajímavé cenky ^^

A tak vás prosíme, abyste pro nás hlásli, pokud se vám líbíme a zamlouváme xD

foto č. 4
soutěžíme s touto fotkou:za každý hlásek budeme vděční ^^

Chystáme...

14. května 2010 v 15:47

Co se chystá?

Nové cosplaye....

Ikona

29. dubna 2010 v 10:45

 
 

Reklama