Klubový deník

Yakuza v číslech

12. října 2013 v 22:57 | Hachi & Riuu

Pár zajímavostí z Yakuzy za těch pár let fungování ....

- 5 let(prosinec 2009 jako MRK, duben 2010 jako YCP)
- 14 členů (v průběhu času součet)
- celkem 59 cosplayů (cca 12 rozpracovaných)
- 11 anime
- 5 projektů
- 1 FanClub
- 1 rodina
- 16 conů - 5 Animefestů, 5 Advíků, 4 Akicony, 2 Hokagecony
- 2 CKS
- 5 přednášek
- 6 cosplaysrazů pořádaných YCP
- více jak 9 navštívených cosplaysrazů ČR
CELKEM: 39 + 28 = 67

- NARUTO - máme 39 cosplayů
o Akatsuki => 10x (všechny)
o ANBU => 6x (4 normální, Orochimaru ANBU, Sasuke ANBU)
o Jinchuuriki => 6x (Gaara, Yagura, Utakata, Naruto + se finišují Fuu, Nii)
o HoKage => 3x (Tsunade, Hashirama, Tobirama)
o Konoha => 8x (TenTen, Shino, Shikamaru, Neji, Kurenai, Naruto, Sasuke, Ino)
o 2x Uchiha verze:Sasuke a Itachi jako malí
o 4x ostatní: Uchiha Madara, Orochimaru, Tayuya, Kankuro

28 + 5 cosplayů
- BLEACH (2 + 5 rozpracovaných)
o Gin + Ukitake
o chystají se Renji, Byakuya, Rukia, Kira, Matsumoto

- KUROSHITSUJI (5)
o Sebby, Ciel, Grell, Alois, Undertaker

- DEATH NOTE (4)
o L, Kira, Misa, Near

- NANA (3)
o Nana, Hachi, Takumi

- YU YU HAKUSHO (3)
o Youko Kurama, Karasu, Koenma

- ANOTHER (2)
o Misaki Mei, Akazawa Izumi

- KIDDY GIRL-AND (1)
o Q- feuille

- POKÉMON (4)
o Bulbasaur, Charizard, Misty, Ash

- GUILTY GEAR (1)
o A.B.B.A.

- PRÉTEAR (1)

Advík 2013

28. srpna 2013 v 10:52 | Ája

Je tomu už pár dnů, kdy se Yakuza zúčastnila Advíku 2013 ve složení Hachiko, Ája, Ayumi a Keppy. Na cestě vlakem se nám vyjímečně podařilo si sednout. Nevídané!
Když jsme dorazili na místo určení, čekala na nás dlouhá fronta - klasika. Naštěstí pásky na ruce dávali ještě dřív, než samotná akce začala. Vpuštění zvěře, bohužel ale proběhlo až ve tři.
Už první den tam byla hlava na hlavě a spousta úžasných cosplayů. Za zmíňku stojí i program, který měl ale přeci jen jednu velikou trhlinu - končil už okolo desáté a téměř nic se tam nedalo dělat. Chápeme, že je to poblíž obydlí nevrlých důchodců, kteří mají ve zvyku volat policii preventivně, i když nic neslyší, ale přesto se organizátorům nedařilo nás zahnat do spacáků a vždy minimálně do půlnoci probíhaly dost veselé konverzace, když už nic jiného.
Teď ale ke hrám. Pokud jste na to měli nervy, mohli jste se naučit hrát shogi - japonské šachy. Taková ta super hra, kterou rád hraje Shikamaru. Pak činské Go. Nezklamalo ani nintendo nebo už taková klasika - DDR.
V jídelně byl zařízený i trochu větší bufet, takže hlady jsme během akce rozhodně netrpěli :D.


Teď k seznamu našich cosplayů, které jsme si sebou vzali
Hachiko - KFC, cosi v yukatě (pozn.: H - no dovol!)
Ája - malý Sasuke, maidka, Sasuke Shippuuden
Keppy - Gilgamesh

Hachiko se zúčastnila spolu s Tarheinou soutěže v Cosplay scénce. Vystupovali s tanečkem KFC vs. MC Donald a několikrát rozesmáli celé publikum. Získali nádherné 2. místo.

Na fotce Ironhide a Ája :) (Ironku, jsi slavný :D !)


Hachi vs. Tarhenia aka KFC vs. Mc´donalds

KFC vs. Mc´Donalds

Hokage Con 2013

24. června 2013 v 8:40

Hokage Con 2013

Tak jsme se úspěšně vrátili z Hokage Conu!
V sestavě: Hachiko, Ája, Riuu, Kepač a Tirinwa.
Dvoudenní con nám přinesl hodně zážitků. Naše první přednáška o cosplayi, cosplaysoutěž i menší starání se o lidi na velké akci. Jsme rádi za tuto příležitost a myslím, že se teamu hokage con povedl. Je jasné že ne pokaždé se všechno na poprvé povede ale myslím, že super parta lidí a orgů to všechno vynahradili. Těšte se na fotky.
Vaše Yakuza

Animefest 2013

24. června 2013 v 8:35 | Hachiko

Animefest 2013

Yakuza se již po čtvrté zůčastnila Animefestu 2013 v Brně. Sice ne už v tak hojném počtu jako obvykle, protože většina z nás dělala maturity, ale i tak jsme si ho užili.
Animefestu jsme se zúčastnili ve složení:
  • Riuu (Sebby + Another + zombie)
  • Ája (Undertaker + Another + zombie)
  • Ayumi (Ichimaru gin)
  • Hachi (kigurumi panda)
    + doprovod Utakata
Cosplay divadla ani cosplay soutěže jsme sel etos bohužel nezúčaastnili. Jak již bylo řečeno, tak maturity kazí veškerý tvůrčí talent a polovina Yakuzy se ani kvůli nim nehnula od učení (já byla asi výjimka :D). Příští rok bychom se rádi však zúčastnili všech soutěží, do kterých to je půjde :D Těšte se na FestDance, Divadlo i cosplaysoutěž :)

Držíme smutek

7. dubna 2012 v 15:07
Ano, držíme smutek. Právě nám kácí naši milovanou tetu vrbu. Legendární tetu vrbu, po které jsme lezli, fotili a také z ní padali.
Tato vrbová alej již dlouho nebude. T_T Dokonce i prší, jakožto smutek mocného Jashina (ano, i Jashin-sama sídlí v nebi, ale kvůli jeho soukromí nemůžeme sdělit přesnou adresu)


Alespoň nám nechali milovaný zabahněný potůček, do kterého Hachi padala, když ji Riuu strčila v plné polní.

Amen.

CKS 2011

31. srpna 2011 v 11:20 | Hachiko
Zdar a čest ^^

Mnozí z vás jistě tušíte, co to vůbec to CKS je ... v překladu do češtiny Celokonoží sraz ^^
Letošní konání akce bylo 22.-29.8.2011 v Cakově ( U Olmíku)
fotky máte v galerce ^^ → ZDEEEE

Uf, musím se rozkecávat? Bylo to vražednější jak Advík s AF dohromady.... Prostě aj ednoduše marast jak cip, v tom vedru běhat, bylo o držku, ale přesto tu oxidujeme ^^

zúčastnění: Ayumi a Hachiko
stav: total grogy, spí za pochodu
újmy: téměř žádné, maximálně psychické XD

Bylo opravdu dobře, akorát mi tam scházelo nekolik lidí, kteří letos nemohli jet >_<

Byla spoooooousta videí:

Oddací list Yakuzy

19. srpna 2011 v 13:41 | Hachiko
Již je to dlouho, ale přeci jen jsem ho našla ^^
Oddací list celé Yakuzy =3

Památeční to list...
No což? Kdo si kdy bral sám sebe a navíc ta vzácnost -> celá Yakuza pohromadě??? ♥

AnimeFest 2011

10. května 2011 v 20:58 | Kadet
Je to zde, máte se na co těšit. Report z AnimeFestu 2011, který probíhal ve velkém stylu. Tentokrát bez ubytovny, bez jídla, bez pití, s nervy, soutěžemi a vším, co za to stojí! Spánkové deficity jsou po pár dnech zahnány, ale v nás se pořád drží stejně rozjetá nálada jako o víkendu.
A co že se tak úžasného dělo?

Report ze srazu 9.4.2011; 1. narozeniny Yakuzy

17. dubna 2011 v 13:38 | Kadet
Dne 9.4.2011 proběhl velký cosplay sraz v Hradci Králové za účelem oslavit rok od vzniku YCP.
Všichni se svorně sešli ráno na nádraží, kdežto fontánky nefungovaly a byl šílený vítr. Když doklusalo zhruba 42 (vidíte to krásné číslo?) lidí, odtroubil se v 10:10 odchod a za vyšokovaných pohledů civilistů se došlo až do Šimkových sadů, kde na velitelském kopci Pepovi číhal Tirinwa a Mono, kteří měli sraz na starost a ukázali se jako skvělí vůdci tlupy úchyláků a perverzáků.
Nastalo představování všech přítomných následované Monovou hrou Capture the Flag, která byla založena na pravidle: Kdo dřív příjde, ten dřív žere. Následovalo spoustu dalších soutěží, ať už kvíz openingů, mraveneček, huntovačka, cosplay divadlo nebo Hachina úchylná hra s trháním papírků (aneb Sejdeme se na kožním.) Všichni se (dobrovolně či ne) účastnili alespoň něčeho, pokud se jim nepodařilo skrýt se ve vodě, jako některým účastníkům.
Berňák Somrlík vás všechny okradl o peníze a ty se potom prorejdily na After party, které se zůčastnilo taky dostatek lidí a spousta z nich si odnesla chřipku a čtyřicítky horečky, protože je nenapadlo si vzít deku.
Tento sraz je považován za úspěšný ve všech řadách a až se uklidníme a nabereme zpět síly, budete se určitě moct těšit na další. Kdy? Inu, uvidí se, ale budete to vědět jako první.
Tirinwa se těší, až vás všechny opět zničí běháním kolem stromu.
Mono, jak vás zlechtá v uzlu.
A ostatní, až vám zase budou moct podepsat papír, že jste si vzali deset lidí, zvířat nebo jiných pofiderních věcí.

Sraz má 11 bodů z 10! Těšte se na další!
Ave!

EDIT: Pár fotek, které oslavují naši krásu, genialitu... jo a hlavně dorty!

Cosplay sraz 25.9.2010

26. září 2010 v 13:07 | Kadet
Přežili jsme!
Ti co byli ví, ti co nebyli by měli vědět. Včera, v sobotu 25.9.2010 proběhl v Hradci Králové 1. oficiální cosplay sraz pořádaný Yakuzou!
Přijelo kolem 40 lidí (přesný počet se ztratil v množství akaplášťů a nekogirls). Počasí se vydařilo, v okolí Hradce všude pršelo, ale Jashin nám přál a v HK nespadla ani kapka, takže cosplay sraz byl prohlášen za úspěšný.
Do 10:30 byl sraz na Hlavním nádraží u fontán (reklamace na to, že to nejsou fontány, nebyla oprávněná. Fontány to jsou!). Po deváté hodině začali přijíždět první lidé a za chvíli tu byla banda cosplayerů, na které neznalí civilisté a důchodci hlěděli krapet nejistě.
Když jsme se konečně přesunuli do Šimkových sadů, všichni se stručně seznámili, pověděli si něco o sobě a mohlo se jít na první soutěž - hledání ztracené slepecké holi ŠarYnganovy. Plnění úkolů zvládli klaďáci i záporáci skvěle, i když běhaní kolem stromů jim nešlo po chuti :). Obrázky z druhého stanoviště (slepý a levý) najdete V GALERII. Některé vaše výtvory stály vážně za to :). Hledání Tobiho mapy na zničení světa mělo taky úspěch - hlavně teda jeho obrázek Pikachua, který všemu předsedal :). ŠarYnganova hůl se nakonec našla, ale strhla se o ni taková bitva, že se slepecká hůl (kovová O.O) zlomila vejpůl a ŠarYngan ji stejně potom nemohl použít.
Přimotali jsme se taky k nějaká svatbě, takže zákaz alkoholu byl prolomen, když svatebčané nalívali panáky - ani Peina nikdo neposlechl a stejně si všichni dělali co chtěli :).
Následovala krátká pauza na oběd, kdy všichni znásilnili KFC a McDonald. Určitě z nás měli velkou radost, ty obličeje tomu rozhodně napovídaly ^^.
Po pauze se vyhlásilo hlasování cosplay soutěže - zvítězili Ciel a Ichigo (znovu se omlouváme Cielovi, ale opravdu za tebe halsovali jako za holku a my tě opravdu potkali na dámském WC!) a dala se i speciální cena za nejmladší cosplay - Malý Sasuke.
Po hlasování přišel Caramelldansen, anime a Bleach kvízy, mašlovaná, pár svateb a tak podobně. Končilo se kolem šesté hodiny společnou Pokémon hymnou a podlézáním tyče (obvazu).
Večer byla nonVIP afterparty v čajovně a končilo se Jashinvíkdy.

Fotky od Patrika můžete najít: TADY a druhou část TADY
A fotky od Vaška: TADY

Yakuza děkuje všem za účast a doufáme, že se vám cosplay sraz líbil a my budeme moct na příští rok uspořádat další. Veškeré připomínky bereme v potaz. Natočili jsme taky pár videí, takže se budete moct těšit na sestřih!
Mějte se famfárově! AHOJ!

Diplom za 2. místo v Cosplay soutěži

11. května 2010 v 20:56 | Mayumi
Ano, je to tak :D

Zaznamenali jsme velký úspěch ... Kakuzu (Ayumi Hanako) vyhrála 2. místo v Cosplay soutěži, ale pozor ! Toto místo je od vážených pánů porotců a paní porotkyně ^^ (nebo obráceně ?? - neměla jsem brejle, když jsem tam stepovala :D na zhodnocení kostýmu) ...

Na divadle jsme měli úspěch, líbila se naše scénka, troufnu si říct podle nemála lidí, že jsme patřili mezi několik nějlepších ... bohužel, korupce vládne všude .. ale co naplat, odnášíme si domů čestný diplom a velké a krásné zážitky v našich srdcích ...

Děkujeme všem, co pro nás hlasovali, jak v divadle, tak na cosplayi

Diplom pro Ayumi

AnimeFest 2010 - Úspěšný + bonus ^^

9. května 2010 v 21:01 | Kadet
Domů

Jak probíhal Animefest v Yakuze? Byl to mazec. Naprosto úžasný. Jezdili jsme tramvají, chodili po celým Brně a lidi si nás fotili o sto šest. Navíc jsme se tam potkali se super lidička. Ale teď už Cestovní deníček alá Kadet.


A tak jsme v pátek vyrazili. Rozděleni na dvě úhledné skupiny čítající partu č. 1, kde seděli ve vlaku Riuu, Mayumi, Ayumi a Kadet a partu č. 2, kde strašili Kuruka, Tiri a Somrlík. Kupodivu obě skupiny měli až přílišně podobnou cestu a to takovou, že od Pardubic až do Brna seděli mezi jídelním vozem a WC a stále se museli vyhýbat lidem.
Krom jiných životně důležitých informací tu máme krátký deníček jízdy vlakem (z ruky Kadet) až po dostání se na ubytovnu a dále následuje krátké shrnutí veškerých informací o AF, které si jistě všichni přejete slyšet! Tak začněme...
 
 

Reklama