Advík 2013

28. srpna 2013 v 10:52 | Ája |  Klubový deník

Je tomu už pár dnů, kdy se Yakuza zúčastnila Advíku 2013 ve složení Hachiko, Ája, Ayumi a Keppy. Na cestě vlakem se nám vyjímečně podařilo si sednout. Nevídané!
Když jsme dorazili na místo určení, čekala na nás dlouhá fronta - klasika. Naštěstí pásky na ruce dávali ještě dřív, než samotná akce začala. Vpuštění zvěře, bohužel ale proběhlo až ve tři.
Už první den tam byla hlava na hlavě a spousta úžasných cosplayů. Za zmíňku stojí i program, který měl ale přeci jen jednu velikou trhlinu - končil už okolo desáté a téměř nic se tam nedalo dělat. Chápeme, že je to poblíž obydlí nevrlých důchodců, kteří mají ve zvyku volat policii preventivně, i když nic neslyší, ale přesto se organizátorům nedařilo nás zahnat do spacáků a vždy minimálně do půlnoci probíhaly dost veselé konverzace, když už nic jiného.
Teď ale ke hrám. Pokud jste na to měli nervy, mohli jste se naučit hrát shogi - japonské šachy. Taková ta super hra, kterou rád hraje Shikamaru. Pak činské Go. Nezklamalo ani nintendo nebo už taková klasika - DDR.
V jídelně byl zařízený i trochu větší bufet, takže hlady jsme během akce rozhodně netrpěli :D.


Teď k seznamu našich cosplayů, které jsme si sebou vzali
Hachiko - KFC, cosi v yukatě (pozn.: H - no dovol!)
Ája - malý Sasuke, maidka, Sasuke Shippuuden
Keppy - Gilgamesh

Hachiko se zúčastnila spolu s Tarheinou soutěže v Cosplay scénce. Vystupovali s tanečkem KFC vs. MC Donald a několikrát rozesmáli celé publikum. Získali nádherné 2. místo.

Na fotce Ironhide a Ája :) (Ironku, jsi slavný :D !)


Hachi vs. Tarhenia aka KFC vs. Mc´donalds

KFC vs. Mc´Donalds
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.