Neaktivita ?

23. října 2011 v 18:23
Brý den vinčuju :D
No, všimli jste si, že to tu vázne? Vidíte dobře a k očnímu si dojít nepotřebujete .. Důvod stagnace a gradace napětí je jednoduchý - škola, škola a zase škola plus lenost a neschopnost některých jedinců :D Hold Lemry jsou všude :DDD jinak abyste neřekli, že zase nic neděláme, si nemyslete ... Byli jsme v telce, fotit se do knihy hodného pana fotografa o subkulturách (cosplay a nejen to) no a také se pracuje na videích. Totiž, po roce a něco se objevila dávno ztracená videa :D Bordel vládne světu .. ANARCHIE !! :D Taktéž máme v plánu se někdy hezky sejít a natočit klípek, snad se povede ....
Akicon se blíží, robíme cosplaye - mimochodem, kdo mě pozná, dostane po šišce :DDD - takže je práce furt ... AAPT sraz, focení, každý víkend furt něco (mé subjektivní aktivní zapojování se do cosplay scény ježděním po republice, zbytek ssedí doma a zevluje)
hold jsme se nezměnili, stále líná hovada ^^
.
.
.
Zdar a sílu, jdu se učit :DDDD
Hačičák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassidy Cassidy | 19. listopadu 2011 v 14:06 | Reagovat

Ahoj! Hrozně se mi líbí vaše videa , ste fakt dobří :) Chtěla bych se zeptat, když v Q and A holky říkají že si začínající cosplayeři mají připravit peněženky, tak kolik vás tak průměrně stojí jeden kostým?

2 YCP YCP | 19. listopadu 2011 v 17:04 | Reagovat

[1]: Ahoj :-) Děkujeme mockrát :-)Průměrně? No záleží jak kterej. Většinou se vejdeme do 1000. Až na cosplay Kuroshitsuji. Tam to byl dost masakr :D A záleží jestli s parukou nebo bez. Ale na látky a tohle ohledně peněz vám odpoví Ayumi xD Jen co se vrátí s Akiconu :-)

3 ycp ycp | 21. listopadu 2011 v 13:14 | Reagovat

[1]: co se týče paruk - buď je sehnatelná na českém trhu - což se snažíme vždycky sehnat a pak poupravit drastickými způsoby, čili u nás v žertovných předmětech paruka např na Deidaru vyšla na 300,- , ale když se něco takového nedá sehnat např. paruka na Grella - tam se muselo sáhnout na eBay, v přepočtu za 1500,- takže paruka občas bývá masakr i sehnat xDDD to je fakt, jinak co se týče látek, musíš si umět vybrat materiál, ze kterýho to chceš ušít. Nejlevnější látkou je stále bavlna i když momentálně za neskutečně drahou cenu, co se dá dělat ... :-|  jinak to, co psala (myslím Riuu že to je,  tak by tato popiska mohla stačit :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.