Report ze srazu 9.4.2011; 1. narozeniny Yakuzy

17. dubna 2011 v 13:38 | Kadet |  Klubový deník
Dne 9.4.2011 proběhl velký cosplay sraz v Hradci Králové za účelem oslavit rok od vzniku YCP.
Všichni se svorně sešli ráno na nádraží, kdežto fontánky nefungovaly a byl šílený vítr. Když doklusalo zhruba 42 (vidíte to krásné číslo?) lidí, odtroubil se v 10:10 odchod a za vyšokovaných pohledů civilistů se došlo až do Šimkových sadů, kde na velitelském kopci Pepovi číhal Tirinwa a Mono, kteří měli sraz na starost a ukázali se jako skvělí vůdci tlupy úchyláků a perverzáků.
Nastalo představování všech přítomných následované Monovou hrou Capture the Flag, která byla založena na pravidle: Kdo dřív příjde, ten dřív žere. Následovalo spoustu dalších soutěží, ať už kvíz openingů, mraveneček, huntovačka, cosplay divadlo nebo Hachina úchylná hra s trháním papírků (aneb Sejdeme se na kožním.) Všichni se (dobrovolně či ne) účastnili alespoň něčeho, pokud se jim nepodařilo skrýt se ve vodě, jako některým účastníkům.
Berňák Somrlík vás všechny okradl o peníze a ty se potom prorejdily na After party, které se zůčastnilo taky dostatek lidí a spousta z nich si odnesla chřipku a čtyřicítky horečky, protože je nenapadlo si vzít deku.
Tento sraz je považován za úspěšný ve všech řadách a až se uklidníme a nabereme zpět síly, budete se určitě moct těšit na další. Kdy? Inu, uvidí se, ale budete to vědět jako první.
Tirinwa se těší, až vás všechny opět zničí běháním kolem stromu.
Mono, jak vás zlechtá v uzlu.
A ostatní, až vám zase budou moct podepsat papír, že jste si vzali deset lidí, zvířat nebo jiných pofiderních věcí.

Sraz má 11 bodů z 10! Těšte se na další!
Ave!

EDIT: Pár fotek, které oslavují naši krásu, genialitu... jo a hlavně dorty!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rajarshi Rajarshi | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 14:36 | Reagovat

Souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.