Říjen 2010

Konan

29. října 2010 v 22:19 Konan


Sasuke Shipuuden Tribute

26. října 2010 v 11:07 Tribute
Sasuke Uchiha sShippuuden

- ještě není úplně vydokonalen, takže schovívavost ^^


Sasuke Uchiha

16. října 2010 v 18:15 | Hachiko

Cosplayer Riuu

Sasuke by Riuu

Milujeme e-bay ; D

11. října 2010 v 19:42 | Kuruka |  News
Ahoj jehňátka,
přidávám jenom krátké, nadšené info o naší poslední aktivitě. Vzhledem k tomu, že jsme se jednomyslně dohodli, že budeme cosplayovat Kuroshitsuji (kdo nezná, musí vidět), začínáme shánět kostýmy. V tomhle směru nám  poslouží jedině e-bay, kde je k nalezení snad úplně všechno. (taková vetešárna, dá se říct)

Nákup nám zprostředkuje skvělá stránka czechebay.cz (jinak všichni členové našeho teamu důrazně odmítají dělat komukoli reklamu XDD) Jediný problém je s tím, že jejich formulář umožňuje objednat pouze tři položky najednou, takže asi budeme nakupovat poněkud častěji.

Každopádně.....prozatím jsme objednali:

Úžasný a...no prostě dokonalý cosplay Ciela. Fajnová bílá košile s netradičním střihem, černý kabátek s tradičními britskými knoflíky, perverzní černé kraťásky, mašle a vlečka. Pokud objednáte hned, dostanete jako bonus ještě klobouček a ručně vyráběné doplňky...... 

pod perexem fotešky

Nové rozložení!

10. října 2010 v 20:13 | Kadet |  News
Dnes jsme sborově přiklusali do Smiřic, abychom dohodli nové věci na nový školní rok! Hurá!
Dostavili se všichni, kromě Somrlíka, který má Alzhaimera (má na návštěvě Němce), Lee, která byla zaražena rodiči a Mona, který je fíííí, faleko.
Taky bych chtěla přivítat novou, zatím jen externí členku Cherrie, že nám doplní prázdný prostor vzniklý po odchodu Yuu :).
A na čem se milovaná Yakuza dohodla... A kupodivu fakt dohodla??
Takže pro členy, kteří neměli tu čest - budeme se sházet každé pondělí od čtyřech hodin u Muzea a bude se natáčet. První sraz je příští pondělí, informace dostanete. Potom budou taky srazy o víkendech, ale to se bude domlouvat s Lee.

A pro lidi.

Yakuza hodlá konečně začít natáčet seriál End of Akatsuki. Bude na to ale potřebovat i další cosplaye, než už má a dala si předsevzetí, že každý měsíc natočí jeden díl (optimismus!). A protože jsou potřeba nové cosplaye, máme tu, kdo bude co dělat. Takže nové cosplaye z Naruta zní:
Riuu: Ino, Kakashi, Kimimaro
Hachiko: Kabuto
         Kuruka: Orochimaru, Kurenai
Kadet: Tayuya
Lee: Naruto
Somrlík: Shino
Mono: Gaara
Tiri: Neji
Ayume: Tsunade
Cherrie: Hinata

Ale nebyli bychom Yakuza, kdybychom neplánovali budoucnost. Potom, co doděláme cosplaye z Naruta se chceme vrhnout na něco nového. Proběhlo důkladné hlasování, kde se na třetím místě umístil Král Šamanů a Bleach, ty jsou v záloze. Druhé místo získali Pokémoni, z čehož byla celá Yakuza nadšená, takže je do budoucna možná budeme cosplayovat. Ale první místo bylo jednohlasně rozhodnuto a další cosplaye budou spadat pod anime Kuroshitsuji!
A máme rovnou rozdělené role!

Riuu: Sebastian
Hachiko: Grell
Kuruka: Ciel
Kadet: Madame Red
Lee: Ran Mao
Somrlík+Tirinwa+Ayume: Démoní trojčata
Mono: Meylene
Cherrie: Undertaker, Grell lidská verze

Takže se je do budoucna na co těšit. Jenom doufáme, že vše půjde podle plánu, když ne, nikdo se střílet nebude a jenom se zase vše přemorfuje. Takže se zatím mějte famfárově a ahoj XD.
Kadet


Pár best of fotek ze srazu

8. října 2010 v 22:51 | Hachiko |  Foto & Videa
Tákže Konban wa minna-san !
Rozhodla jsem se semka strčit pár nejlepších momentek xD jakože jich je hodně XD ale tak pro připomenutí nevšedních zážitků a pro ty, co nasraze nebyli, aby si uvědomili, jakou udělali chybu! Bylo to naprosto bezvadné a doufám, že jste si to všecko užili ! Jinak snažíme se naplánovat další šílenou akci ... tak snad se zadaří =DTak nejdřív se udělala společná a pak se žilo XD

(skoro) všichni pohromadě

Video z cosplay srazu

4. října 2010 v 19:15 | Kadet |  Foto & Videa
Video je na světě! Riuu sestříhala videa spolu s fotkama od Patrika a nacpala je do videa :). Tak se všichni koukněte a enjoy!