Září 2010

Zetsu

28. září 2010 v 19:25 Zetsu

Cosplay sraz 25.9.2010

26. září 2010 v 13:07 | Kadet |  Klubový deník
Přežili jsme!
Ti co byli ví, ti co nebyli by měli vědět. Včera, v sobotu 25.9.2010 proběhl v Hradci Králové 1. oficiální cosplay sraz pořádaný Yakuzou!
Přijelo kolem 40 lidí (přesný počet se ztratil v množství akaplášťů a nekogirls). Počasí se vydařilo, v okolí Hradce všude pršelo, ale Jashin nám přál a v HK nespadla ani kapka, takže cosplay sraz byl prohlášen za úspěšný.
Do 10:30 byl sraz na Hlavním nádraží u fontán (reklamace na to, že to nejsou fontány, nebyla oprávněná. Fontány to jsou!). Po deváté hodině začali přijíždět první lidé a za chvíli tu byla banda cosplayerů, na které neznalí civilisté a důchodci hlěděli krapet nejistě.
Když jsme se konečně přesunuli do Šimkových sadů, všichni se stručně seznámili, pověděli si něco o sobě a mohlo se jít na první soutěž - hledání ztracené slepecké holi ŠarYnganovy. Plnění úkolů zvládli klaďáci i záporáci skvěle, i když běhaní kolem stromů jim nešlo po chuti :). Obrázky z druhého stanoviště (slepý a levý) najdete V GALERII. Některé vaše výtvory stály vážně za to :). Hledání Tobiho mapy na zničení světa mělo taky úspěch - hlavně teda jeho obrázek Pikachua, který všemu předsedal :). ŠarYnganova hůl se nakonec našla, ale strhla se o ni taková bitva, že se slepecká hůl (kovová O.O) zlomila vejpůl a ŠarYngan ji stejně potom nemohl použít.
Přimotali jsme se taky k nějaká svatbě, takže zákaz alkoholu byl prolomen, když svatebčané nalívali panáky - ani Peina nikdo neposlechl a stejně si všichni dělali co chtěli :).
Následovala krátká pauza na oběd, kdy všichni znásilnili KFC a McDonald. Určitě z nás měli velkou radost, ty obličeje tomu rozhodně napovídaly ^^.
Po pauze se vyhlásilo hlasování cosplay soutěže - zvítězili Ciel a Ichigo (znovu se omlouváme Cielovi, ale opravdu za tebe halsovali jako za holku a my tě opravdu potkali na dámském WC!) a dala se i speciální cena za nejmladší cosplay - Malý Sasuke.
Po hlasování přišel Caramelldansen, anime a Bleach kvízy, mašlovaná, pár svateb a tak podobně. Končilo se kolem šesté hodiny společnou Pokémon hymnou a podlézáním tyče (obvazu).
Večer byla nonVIP afterparty v čajovně a končilo se Jashinvíkdy.

Fotky od Patrika můžete najít: TADY a druhou část TADY
A fotky od Vaška: TADY

Yakuza děkuje všem za účast a doufáme, že se vám cosplay sraz líbil a my budeme moct na příští rok uspořádat další. Veškeré připomínky bereme v potaz. Natočili jsme taky pár videí, takže se budete moct těšit na sestřih!
Mějte se famfárově! AHOJ!

Dárek ^^

19. září 2010 v 20:16 | Kadet |  News
Dostali jsme roztomilý dárek XD. Malý, roztomilý... Řídit bude ŠarYngan a Kuruka nám bude dělat navigátora a třeba s ním objedeme republiku a objezdíme všechny srazy, co budou! XD
Osobní Akatsuki kamion speciálně vytvořen pro Yakuzu.
Za tento skvost musíme poděkovat Etsuko, která podobné brm brm jezdící věci kreslí (tím byla myšlena auta a podobně.) Sice tvrdí, že se jí nepovedl Hidan, ale to nevadí. Všichni z Yakuzy vědí, že na Tirim není co zkazit ^V^.
Takže ještě jednou velký dík!

Akatsuki Power!

Špatné zprávy

6. září 2010 v 20:38 | KadetJaina |  News
Nebojte se, cosplay sraz se neruší, to bych sem dala vlastní video s tím, jak páchám sebevraždu. Yakuzu zasáhlo něco horšího, z čehož nemá nikdo z nás radost. Nebudu tu vypisovat důvody, ty jsou jenom v našem okruhu a i tak skoro nikdo nic neví. Ale je to tak a bohužel to tak zůstane...
Yuu odchází z Yakuzy, natrvalo.
Což znamená, že přicházíme o Konan a o jednoho z milovaných členů. Pro nás je to jako pohřeb, ale nemůžeme nikoho nutit k tomu, aby zůstával, když nechce.

Jak jsem řekla, je to ztráta pro Yakuzu, je to ztráta pro rodinu a nedá se nic dělat. Jenom je to nutné říct hned a nahlas.
Doufám, že to neohrozí práci do budoucna. Ale budeme se snažit, aby ne...
KJ

Již se blíží

3. září 2010 v 19:59 | KadetJaina |  News
Kuwabara

Jak jistě tušíte, alespoň někteří, cosplay sraz se mílovými kroky blíží! Nikdo z Yakuzy se ho nemůže dočkat.
Což mi připomíná - Yakuzo má milovaná, ještě musíme dodělat ty detaily a vězte, že 22 dní není dlouhá doba ;).
Všichni se těšíme na to, až se všichni dohrabete do HK a potěšíte zdejší obyvatelstvo vaší přítomností. Všichni se nás bojí už teď, natož 25., kdy nás bude v HK tolik. Nesmíte zapomenout hlučně zdravit civilisty :).
Upřímně pochybuji, že do té doby od nás něco přibyde, protože škola je jeden z mnoha vražedných nástrojů, se kterým se jistě potýkáte všichni. A pokud se jako Yakuza slezeme tak jen proto, abychom s platným finišem mohli říct - na cosplay sraz jsme definitivně připraveni!
A vězte, že budeme :).

Těšíme se na vás!
Zdar a Sílu!
Kadet