Úprava programu na sraz

8. srpna 2010 v 21:15 | KadetJaina |  News
Kadet se hlásí se zprávou o cosplay srazu v září!
V prvé řadě - kdo ví, že pojede a ještě neodeslal přihlášku, posílejte na mail! (T.Kade@seznam.cz)
V druhé řadě jsme si s Tirim a Yuu pečlivě prošli trasu hlavních bodů programu a máme tu změny. Nic valného, ale aby bylo jasno XD.

25.9.2010


1) Sraz je na nádraží u fontány, to už tu bylo. Tam samozřejmě všichni trefíte, je HNED PŘED NÁDRAŽÍM! Při nejhorším vždycky u nádraží bude někdo, koho se budete moct chytit, protože bude v cosplayi! Odchod od nádraží bude 10:30 a zamíříme do Šimkových sadů. Kdo by měl náhodou v tu chvíli hlad, hned vedle Šimkáčů je eMCíDonald a KennyhoFCkuře. Takže takto.

2) Až se všichni uvelebíme v Šimkáčích, nastane seznamování. Yup, ano! Cosplay soutěž a možná nějaké to divadýlko, pokud se někdo uráčí a připraví. Bude aspoň nějaká základní sranda. Pokud bude zájem a dost času, dáme si ještě na místě soutěž Caramell a Nyan Nyan (A kdo nezná Nyan Nyan, ať si uráčí zapnout Macross Frontier /bojí se, jeslti to napsala dobře XD/)

3) Po tomhle všem se půjde na výlet! Ha, ne, dobře. Připravíme si pro vás stanoviště s velkým důležitým příběhem, rozdělíme se na klaďáky a záporáky a projdeme se po městě. Na každém stanovišti je hra, která by vás snad měla bavit. Skupiny půjdou za sebou po deseti minutách a všichni se sejdou na jednom místě (na to příjdete ve hře) a budete muset najít něco velmi důležitého. Zvítězí skupina o největším počtu bodů (ceny budou... veselé XD). A Tiri a Somrlík si v tuto chvíli mají připravit přednášku s morálním ponaučením :).

4) Po úspěšném ukončení téhle cestovky se přesuneme pod náměstí do Žižkových sadů (snad nebudeme moc strašit civilisty a důchodce) a tam už bude volný program o hrách, které jsme psali v původním programu.

5) Odjezd si každý budete moct odcházet jak budete potřebovat. Osobně NEVÍM jak je to se spaním, kdo to má dohodnutý s Hachi nebo Tirim, já se o to nestarám. Končíme, až budou všichni unaveni a budou muset domů. Dřív ne :).
A věci s sebou platí stále stejné jako v původním programu. Jakékoliv dotazy pište ke mně na mail nebo do komentářů, vynasnažím se odpovědět (Resp. Sehnat odpověď).
Děkuji za pozornost :).
Kadet.

P.S. - Máme DeviantArt! Sice na něm je zatím velké nic, ale máme.  ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 8. srpna 2010 v 21:55 | Reagovat

já už se tak moc těším :D

2 Kajtulka Kajtulka | Web | 9. srpna 2010 v 17:27 | Reagovat

Kdybych byla starší, tak bych přijela..
Já bych ráda přijela, ale mamka mě prostě nikam nepustí. :D

3 Simeonnah de Morte Lovelay Simeonnah de Morte Lovelay | E-mail | Web | 24. září 2010 v 21:40 | Reagovat

Gomen gomen a ještě jednou gomen. Moje neúčast TT_TT *fňuk* a to i když mám cosplay.. Užijte si to a pak ukazujte videa a fotky! a vyprávění!!! ^^:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.