Sraz

3. srpna 2010 v 3:17 | Tirinwa |  News
Srazík ^^

Čekejte menší změny v našem úvodním olánu co se srazu týče. Sice plán co a jak už máme téměř připraven, teď už jen zbývá projít město a vyznačit si cíle, kde se co bude odhadem dít. Narušilo nám statistiku jen to, Že si Mayumoi (Hachiko) na Advíku zlomila nohu a nevíme, jak na srazu bude pohybu-schopna, tak ji nejspíše udělíme spíše nepohybovou roli. Což scym způsoběm zjednoduší účastníkům jejich role při naší hře, tak maličko zkomplikuje práci orgů, ale co se dá dělat, počítat se holt musí se všemi nástrahami. Ještě se dohodne, jestli naše hra bude na počátku celého srazu, jakožto pokřtěn začátek nebo se to zjeví z čista-jasna někdy v průběhu. To vše závisí na studu či ochotě zúčastněným spolupracovat. Naše hra bude především spoléhat na splupracovitost všech členů jednotlivých družstev a jak mezi sebou budou vycházet. A to i tak, že se musí zapojit jak ti starší, nejzkušenější, tak i nejmladší členové jednotlivých skupin, přípandě ti méně-zkušení. Náš plán bude od toho, aby si nikdo nepřišel zbytečný.


Celý srpen budeme věnovat veškerým drobnostem + věcem, které bude yakuza pořádat. Již teď zveřejním, že naše hra se bude skládat z více týmů než jen jednoho. Což doufáme, že neovlivní vztahy mezi všemi zůčastněnými co se naší hry zúčastní. Uvidíme, jak se členové yakuzi ještě dohodnou, jestli naše hra bude úvodní nebo závěrečnou fázi. Počítáme s tím, že naše hra zabere minimálně 2 hodiny.

Musíme, že tento sraz bude v Hradci Králové první svého druhu, tak musíme zapracovat jak na možnostech našeho týmu, tak i zúčastněných a aby měli z tohoto srazu co nejlepší zážitky, aby se to případně stalo tradicí a každý ze zúčastněných se rád vracel případně, aby každý našel to co hledá. Víme, že to nebude konkurence jakéhokoliv sraztu či setkání, ale nyní můžu zmínit, že hra bude zaměřena ne jen a pouze na Anime či Mangu, ale také na poznání našeho (z většiny) rodného města a jeho krás - pokusíme se nějakým důvodem dokázat důvod, proč naše město je označováno jako "salon republiky". Yakuza doufá, že přijede velké množství lidí, aby nebyla na zmar naše práce a náš věnovaný čas.

Pokusíme se věnovat veškeré dostupné prostředky pro zjískání obdivů všech zúčastněných. Na rekreaci, zábavě a dobrodružství, které tu každý zažije a my, jakožto nezkušený tým nabereme nové zkušenosti a praxe do případného znovurealizování dalších ročníků.Jelikož doufáme, že se tato akce ujme jako letitá tradice a bude se opakovat minimálně jednou do roka. Víme, že někteří to mají z daleka - Ať už z Prahy, Ostravy, Českých Budějovic čí jené čási naší republiky - tak se to pokusíme proměnit v nezapomenutelný - budto sraz případně akci - ať to každý nazve jak chce - je to jen jeho volba.

Počítáme s tím, že je to daleko, a proto náše pozvání neberte na lehkou úvahu. Vynasnažíme se, aby naše - pro zatím - jedno denní případně víkednová akce byla nezapomenutelná a případně, jestli se vám to bude líbit, zkusíme příští rok na vlastní pěst realizovat menší několika-denní anime pobyt někde mimo civilizaci, kde naše hra nebude brát mezí a budeme mít volnou ruku.

Nyní se snažíme zjískat fanoušky, přátele, spolupracovníky na naše akce at není čas a námaha do toho vložené na zmar.

Doufáme v co nejvyšší účast.

--- samozřejmé po dohodě můžeme několik lidí v HK ubytovat, ale je potřeba dát vědět kdo bude chtít zůstat a komu to rodiče povolí. Jako orgové budeme minimálně 2 plnoletí (Tirinwa + Ayumi) tak se dá řešit, případně se za vaši bezpečnost můžeme i přimluvit u vašich rodičů.

Doufám, že vás přijede co nejvíc

Tirinwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mono Mono | 6. srpna 2010 v 18:31 | Reagovat

no teda hidane stid se  zapomenout an sveho vudce aka za trest nedostanes veceru  stejne vari konan tak co :D

2 Tirinwa Tirinwa | 7. srpna 2010 v 0:35 | Reagovat

S jakou pravděpodobností ty dorazíš ?

3 Mia Mia | 7. srpna 2010 v 11:02 | Reagovat

jájj Hachiko chudinkaa :(

4 Mia Mia | E-mail | 7. srpna 2010 v 11:05 | Reagovat

koukám že se snažíte spolupracovníky sehnat ráda vám pomůžu jsem také z HK ^^

5 Yuu Yuu | 7. srpna 2010 v 17:29 | Reagovat

Mono.. jako kdybys někdy jedl to, co jsem uvařila!! :-D To Hidan už tu možnost měl :-D

6 Mono Mono | 8. srpna 2010 v 18:04 | Reagovat

Yuu to bude asi tim ze nemam cas jist tvoje jidlo navic vim ze si   spojena z narutem a ces me otravit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.